Новини,  НОВИНИ КНУБА

Нагородження найкращих студентів-спортсменів КНУБА

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту на центральній площі КНУБА пройшли показові виступи спортсменів університету – футболістів, волейболістів і боксерів. Після цього розпочалася церемонія нагородження найкращих студентів-спортсменів грамотами за любов до спорту, досягнення високих спортивних результатів, багаторічний захист честі КНУБА на змаганнях та сприяння розвитку спорту в університеті. Вручав Грамоти ректор КНУБА Петро Куліков. У вітальному слові він зазначив, що попри спортивні успіхи, освіта залишається на першому місці! І варто завжди шукати в цьому питанні «золоту» середину!

Серед нагороджених – Коломієць Богдан і Малюков Ілля, студенти факультету геоінформаційних систем і управління територіями, Савчук Дмитро, студент факультету автоматизації і інформаційних технологій, Німченко Микита, студент факультету інженерних систем та екології, Гладуняк Дмитро, студент архітектурного факультету, Дишко Андрій, студент будівельно-технологічного факультету, Трущенко Іван і Корейський Олексій, студенти архітектурного факультету, Доля Ростислав, Різніченко Ілля та Кримняк Василь, студенти будівельного факультету.

Ми захоплюємося спортсменами – студентами КНУБА – й щиро радіємо їхнім досягненням, які прославили наш університет та принесли безліч перемог! Вітаємо наших спортсменів і бажаємо досягнення нових  висот, як в спорті, так і в навчанні!

Інформаційний центр