Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ”. ДРУГИЙ ДЕНЬ.

23  листопада 2023 року працювала другий день щорічна МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ”.
Як і на пленарному засіданні в сесійне засідання відбувалось  в змішаній формі: доповіді учасників конференції були в як безпосередньо в аудиторії, так і дистанційно.
Програма другого дня була насиченою. Іноді учасникам не вистачало часу щоб викласти в доповіді всю дуже цікаву інформацію.
Доповіді учасників конференції були за наступними тематичними напрямками:
  • Екосистеми та водні ресурси. Інженерія. Технології.
  • Водопостачання та водовідведення. Інженерія. Технології.
  • Опалення, вентиляція та кондиціонування. Інженерія. Технології.
  • Використання теплової енергії. Нетрадиційні джерела енергії.
  • Фундаментальні та прикладні наукові дослідження. Ефективність.
    Новітнє проектування та експлуатація.
Дуже приємно, що в цьогорічній конференції активну участь прийняли не тільки визнані науковці із всієї України та аспіранти, але і студенти, що навчаються на освітньому рівні “бакалавр”.
З нетерпінням чекаємо третього дня роботи конференції. Сподіваємось, що доповіді будуть не менш цікавими.

Віктор Хоружий