Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ”. ТРЕТІЙ ДЕНЬ. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ.

24 листопада 2023 року завершила роботу ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ”.
Третій день роботи конференції був не меш насиченим цікавими доповідями.
Учасники конференції, які були присутні в спеціалізованій мультимедійній аудиторії кафедри водопостачання та водовідведення  і ті, що приєднались до конференції дистанційно з великим задоволенням ознайомились з науковими досягненнями, які сьогодні були представлені для розгляду.
Загалом в роботі конференції прийняли участь представники 5 країн: України, Польщі, Канади, Данії та Великої Британії.
Загальна кількість учасників – 189 осіб з 19 закладів вищої освіти (13 з них з України).
Дійсних академіків та членів-кориспондентів НАНУ – 3
Докторів наук – 27
Кандидатів наук (включно з Ph.D.) – 75
Студентів та аспірантів – 51
Представники НДІ, в т.ч. НАНУ – 17
На конференції було представлено 90 доповідей.
Учасники конференції:
  • Київський національний університет будівництва і архітектури  – 112 осіб
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 8 осіб
  • Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Миколаїв – 3 особи
  • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Дніпро  – 6 осіб
  • Національний транспортний університет – 1 особа
  • Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова 5 осіб
  • Одеська Державна Академія Будівництва та Архітектури – 6 осіб
  • Національний університет “Львівська політехніка” – 11 осіб
  • Національний університет харчових технологій – 2 особи
  • Національний університет водного господарства та природокористування, Рівне – 4 особи
  • Донбаська національна академія будівництва  і архітектури – 1 особа
  • Херсонський національний технічний університет  – 1 особа
  • Університет Зеленої Гури – 3 особи
  • Криворізький національний університет  – 1 особа
  • Люблінська політехніка – 3 особи
  • Ченстохова технологічний університет – 2 особи
  • Медичний університет Манітобо – 1 особа
  • Бірмінгемський університет, Велика Британія – 1 особа
  • Университет Ольборга: Aalborg, DK – 1 особа
З тезами доповідей можна ознайомитись на сайті конференції:  https://www.knuba.edu.ua/faculties/fise/ecology-resource-energy-participants-registration/
Дякуємо всім за активну участь в роботі конференції і чекаємо вас на П’ятій ювілейній міжнародній конференції “ЕКОЛОГІЯ. РЕСУРСИ. ЕНЕРГІЯ” в наступному році.

Віктор Хоружий