НОВИНИ КНУБА

День народження Кобзаря в КНУБА

У день народження Великого Кобзаря в Київському національному університеті будівництва і архітектури вшановували його творчість. Колектив бібліотеки КНУБА створив експозицію з виданнями творів Т.Г. Шевченка різних років. З привітальними словами виступили проректор з навчально-методичної роботи КНУБА Андрій Шпаков, декан ф-ту ГІСУТ Олена Нестеренко та доцент кафедри МПК Лариса Дикарева. Як вшанування творчості Кобзаря, його слова звучали не лише українською, а й англійською, арабською та іспанською мовами.

Творчість Т.Г. Шевченка поза часом, оскільки описана в творах боротьба українського народу за свою волю, свободу і власний шлях – актуальна уже протягом декількох століть. Змінюються лише декорації ворогів. Яскравим прикладом вищезазначеного є вірш «Холодний Яр», продекламований деканом ф-ту ГІСУТ Оленою Нестеренко.

З днем народження, Тарасе Григоровичу!

Олена Нестеренко,

декан ф-та Геоінформаційних систем і управління територіями КНУБА