НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри МПК

День Святого Миколая в КНУБА

6 грудня 2023 року (за новим стилем) ми відзначили День Святого Миколая, а також розпочали цикл української традиційної обрядовості РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИХ СВЯТ.
Секція українознавства, за підтримки завідувачки кафедри Світлани Вʼячеславівни Рубцової, організувала святковий мініконцерт-привітання.

Активну участь у заході взяли студенти груп БЦІ-8б, 9а, 9б, 9в (БТФ і ФІСЕ) зі своєю викладачкою Іриною Юріївною Рєпіною, яка дуже вдало й майстерно підібрала тексти вітальних віршів.

Студентка гр. БЦІ -4б (БФ) Анна Мороз і наша колега Ольга Миколаївна Жовнір написали та представили авторську поезію-побажання.

Співом відомої колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю!» потішили студенти груп ЕП-23 і ОіА-23 (БФ), із якими наполегливо проводила репетиції Марія Григорівна Маковій.
Дівчата-першокурсниці вдало підібрали свої образи, щоб нагадати й про молоде свято— День української хустки, яке відзначається 7 грудня із 2019 року.
Гітарист Кирило Тарановський по-справжньому професійно підтримав свій колектив.
А от професійним співом нас захопила і вразила Яніна Полякова, студентка групи ЕК-23 (ФІСЕ).
І на завершення концертної програми прозвучала жартівлива колядка для підняття настрою від Вʼячеслава Завгородного (ФВС-23-1, ГІСУТ).
Вітаємо всіх із прийдешніми святами!
Зичимо перемоги!