НОВИНИ БТФ

День відкритих дверей 2023 в КНУБА

Першого квітня 2023 року в КНУБА відбулась подія на яку довго чекали «День відкритих дверей» (ДВД). Цього року, на цей весняний захід до нашого університету завітала велика кількість майбутніх вступників. Інтерес був до всіх факультетів і спеціальностей університету, особливо до архітектурного та будівельного, що вже є традицією. Проте, і будівельно-технологічний факультет не залишився по за увагою відвідувачів ДВД. В цьому році в заході прийняли участь представники всіх кафедр факультету, а саме: кафедри будівельних матеріалів – Анопко Д.В., Каверин К.О., кафедри Товарознавства та комерційної діяльності – Романенко О.В., Алавердян Л.М., кафедри хімії – Апанасенко В.Ю., Вітовецька Т.В., кафедри технології будівельних конструкцій та виробів – Бердник О.Ю., а також студенти БТФ. Студенти БТФ прийняли активну участь у підготовці та проведенні заходу, вчасно і якісно підготували стенди факультету та провели анкетування майбутніх вступників за дорученням відділу довузівської підготовки. Викладачі кафедр факультету розповіли відвідувачам про переваги вступу до КНУБА, а саме на спеціальності БТФ, де сьогодні готують сучасних фахівців, здатних до самостійної творчої діяльності у ринкових умовах,  про ринок праці та вимоги до фахівців будівельної галузі. Факультет сьогодні проводить підготовку за спеціальностями: 075 Маркетинг, 076 Товарознавство та комерційна діяльність, 161 Хімічні технології та інженерія, 192 Будівництво та цивільна інженерія. Одним з завдань ДВД є створення позитивного іміджу факультету, з цією метою, співробітниками факультету була проведена вікторина на знання основних принципів виготовлення та застосування будівельних матеріалів, що викликало інтерес серед відвідувачів ДВД. У вікторині, прийняли участь 27 майбутніх студентів КНУБА, серед яких був розіграний цінний приз: підручник «Матеріалознавство для архітекторів та дизайнерів». Серед учасників тестування були вступники до архітектурного, будівельного, будівельно-технологічного та ін. факультетів. Переможцем вікторини став майбутній студент КНУБА – Денисов Максим, який надав правильні відповіді на 7 з 10 запитань тесту. Максим мріє про отримання професії будівельника саме в КНУБА. Вітаємо переможця вікторини з будівельного матеріалознавства та чекаємо на навчання в КНУБА.