Календар подій,  НОВИНИ КНУБА

День відкритих дверей КНУБА

26 листопада 2022 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся День відкритих дверей в офлайн форматі. День відкритих дверей — це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до вибору освіти. На захід приїхали близько 100 гостей з м. Києва, м. Черкаси, м. Лубни, м. Прилуки, м. Чернігова, м. Луцька та інших міст України. Проведення такого заходу надає можливість вступникам визначитися у виборі своєї професії та свого майбутнього.

Незважаючи на останні виклики часу в Київському національному університету будівництва і архітектури створені всі умови для якісного навчання як в очній так і дистанційній формі.

КНУБА сьогодні, це:

• провідний заклад вищої освіти України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Будівництва і архітектури»
  • лідер визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі
  • має більше 100 акредитованих освітніх програм, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України
  • вдало поєднує навчальні і наукові традиції та надбання із сучасними та інноваційними технологіями
  • загалом за часи існування закладу вищої освіти було підготовлено понад 100 тисяч інженерів і архітекторів. Серед них  отримали дипломи про вищу освіту іноземні студенти зі 116-ти країн світу

Під час Дня відкритих дверей вступники та батьки  знайомилися з особливостями навчання та науково-дослідною діяльністю КНУБА. Відбулося «живе» спілкування з представниками факультетів і кафедр, які розповідали відвідувачам про перелік спеціальностей, робочу та навчальну практику, працевлаштування випускників на провідних будівельних та торговельних підприємствах. Вступникам продемонстрували цікаві презентації, принцип роботи геодезичних електронних приладів та робота-маніпулятора, було запущено дрон. Абітурієнти ознайомилися з принципами будівництва та функціювання «розумного будинку, а також з технологіями виготовлення будівельних конструкцій і  матеріалів.

Студенти розповіли відвідувачам про насичене і різноманітне студентське життя, в якому вони реалізують свої можливості у різних конкурсах, змаганнях, проявляють лідерські здібності в органах студентського самоврядування. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати, кіберклуб, StudentHab. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має новий сучасний стадіон, 3 спортивні зали, плавальний басейн, тренажерні зали.

Під час офіційної частини заходу вступники та батьки дізналися про проведення НМТ/ЗНО у 2023 році, поспілкувалися з фахівцем підготовчих курсів та відповідальним секретарем приймальної комісії, які розповідали про особливості підготовки на курсах до НМТ/ЗНО з предметів – математика, українська мова і література, фізика та предметів творчого конкурсу – рисунок, живопис, композиція, графіка-креслення; надали роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2023 році. Заохочені абітурієнти та батьки задавали багато питань, які їх цікавили та отримували розгорнуті змістовні відповіді.

Інформація, щодо проведення наступних заходів в КНУБА, буде розміщена на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у фейсбуці knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки