Новини,  НОВИНИ КНУБА

День відкритих дверей КНУБА

4 листопада в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся традиційний захід – «День відкритих дверей», який відвідали близько 200 осіб з різних куточків України.

КНУБА – це провідний заклад вищої освіти з підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі «Будівництва і архітектури», вдало поєднує навчальні й наукові традиції та надбання із сучасними та  інноваційними технологіями, має понад 100 акредитованих освітніх програм, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України, проекти випускників і викладачів КНУБА реалізовані не лише в Україні, а й по всій планеті.

День відкритих дверей КНУБА офіційно розпочався з виступу ректора – Петра Мусійовича Кулікова, який підкреслив, що навчання в КНУБА – це правильний вибір для вступників, оскільки будівельна галузь відіграє важливу роль в економіці в період відбудови країни, адже вона стає найважливішою умовою збільшення кількості працівників та функціонування суб’єктів господарювання. Про спеціальності та особливості навчання в КНУБА розповіла завідувач відділення доуніверситетської підготовки Тетяна Петруньок. Голова молодіжної наукової ради – Ірина Івахненко презентувала діяльність науково-практичних студентських студій КНУБА, які знаходяться в КНУБА Hub: студія «3-D PRINT», студія радіоелектроніки «БАЗА», студія «БУД. МАТЕРІАЛІВ», студія «CYBER SPORT», арх. студія «ЗОДЧИЙ» та акцентувала, що в університеті сьогодні є багато можливостей для розвитку студентів, а саме – створено студентські хаби та платформи, де студенти можуть займатися наукою, створювати стартапи, працювати в міждисциплінарних проєктах, робити уроки та проводити вільний час. Голова ради студентського самоврядування КНУБА – Джастін Варга розповів про умови проживання та харчування студентів, можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний центр Олімпійської підготовки; про бібліотеку університету, яка має 9 спеціалізованих зручних читальних залів з відкритим доступом до Wi-Fi; про відпочинок та дозвілля студентів, різноманітні культурно-масові заходи, в яких беруть участь студенти КНУБА. Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук надав інформацію щодо особливостей вступної кампанії – 2024.

Відвідувачі заходу мали можливість поспілкуватися з деканами та представниками факультетів, які надали корисну та змістовну інформацію про  спеціальності та особливості навчання на факультетах. Під час заходу для потенційних вступників викладачами Архітектурного факультету був проведений пробний майстер-клас за розділами творчого конкурсу: рисунок, композиція, живопис, графіка-креслення.

Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram-сторінці knuba_open.

Вступайте до КНУБА, здобувайте якісну освіту, відбудовуйте Україну!

Завідувач відділення

доуніверситетської підготовки