НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КНУБА

2 березня 2024 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся традиційний захід – «День відкритих дверей», який відвідали близько 500 осіб з різних регіонів України. Представники факультету Інженерних систем та екології брали активну участь в висвітленні інформації про рідний факультет, освітні програми, переваги навчання. Десятки бажаючих могли дізнатися усі цікаві моменти щодо навчального процесу, студентського життя, майбутнього працевлаштування і ще отримати відповіді на безліч запитань які хвилюють розум юного абітурієнта. Завзяту студентську позицію продемонстрували студенти які рекламували факультет, роздавали брошури та не залишали нікого байдужим.

Для абітурієнтів, яких цікавили саме спеціальності факультету Інженерних систем та екології було проведено масштабну екскурсію по лабораторії води, де їм було продемонстровано цікаві досліди.

Дорогі наші абітурієнти – майбутнє України у Ваших руках, вступайте у ряди інженерів. Відбудуємо країну разом. Слава Україні! Факультет Інженерних систем та екології запрошує на навчання усіх майбутніх студентів.