Новини,  НОВИНИ КНУБА

День відкритих дверей КНУБА

23 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся День відкритих дверей. День відкритих дверей КНУБА завжди затребуваний серед майбутніх вступників та батьків. Захід відвідали понад 200 гостей з м. Києва, м. Борисполя, м. Білої Церкви, м. Обухова, м. Чернігова та інших міст України. Проведення такого традиційного заходу надає можливість вступникам визначитися у виборі своєї професії та свого майбутнього.

КНУБА сьогодні – це:

• провідний вищий навчальний заклад України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Будівництва і архітектури»;
  • лідер визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі;
  • має статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України;
  • вдало поєднує навчальні і наукові традиції та надбання із сучасними та інноваційними технологіями;
  • загалом за часи існування закладу вищої освіти для галузі «Будівництва і архітектури» було підготовлено біля 100 тисяч інженерів і архітекторів. Серед них отримали дипломи про вищу освіту іноземних студентів зі 116-ти країн світу.
  • навчання в КНУБА здійснюється за такими спеціальностями: 015.31 Професійна освіта (Будівництво та зварювання), 015.34 Професійна освіта. Машинобудування, 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології, 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 051 Економіка, 052 Політологія, 071 Облік і оподаткування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля, 081 Право, 101 Екологія, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека та захист інформації, 126 Інформаційні системи та технології, 131 Прикладна механіка, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 144 Теплоенергетика, 145 Відновлювальні джерела енергії та гідроенергетика, 161 Хімічні технології та інженерія, 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка, 183 Технології захисту навколишнього середовища, 185 Нафтогазова інженерія та технології, 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 281 Публічне управління та адміністрування.

Під час заходу вступники та батьки  знайомилися з особливостями навчання, науково-дослідною діяльністю та перевагами навчання в КНУБА. Відбулося спілкування з представниками факультетів і кафедр, які розповідали про перелік спеціальностей та професій, робочу та навчальну практику, працевлаштування випускників на провідних будівельних та торговельних підприємствах. Для відвідувачів продемонстрували цікаві презентації, принцип роботи геодезичних електронних приладів та робота-маніпулятора. Вперше вдалося наочно продемонструвати переваги сучасних методів моделювання: проводилося проектування та безпосередній друк спроектованої деталі на 3D принтері, а також показані інші сфери використання CAD систем, такі, як дрони, моторколеса, деталі машин.  Вступників ознайомили з принципами будівництва та функціювання «розумного будинку, а також з технологіями виготовлення будівельних конструкцій і матеріалів. Відповідальний секретар приймальної комісії розповів про особливості проведення вступної кампанії у 2024 році, проведення НМТ, створення електронних кабінетів вступників.

Інформація, щодо проведення наступних заходів в КНУБА, буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua/, офіційній сторінці у Facebook –  knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки