Новини,  НОВИНИ КНУБА

День відкритих дверей КНУБА у форматі online

20 квітня відбувся День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся у форматі online. Захід проходив у прямому ефірі на платформі Zoom. За час ефіру було понад 100 підключень-переглядів.

Офіційна частина заходу була присвячена знайомству з КНУБА. КНУБА – це провідний вищий навчальний заклад України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Будівництва і архітектури» та інших галузях. Для забезпечення системи неперервної освіти та освіти впродовж життя КНУБА запропонує здобувачам освіти підготовчі курси, навчання у відокремлених структурних підрозділах, вступ на освітні ступені бакалавра на базі повної загальної середньої освіти та молодшого спеціаліста, вступ до магістратури за освітньо-професійною або освітньо-науковою програмами, другу вищу освіту, учать у програмах академічної мобільності, дуальну освіту, програми подвійних дипломів, аспірантуру, докторантуру. Вступників та їхніх батьків ознайомили з навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю КНУБА, продемонстрували реалізовані проекти студентів та викладачів, розказали про працевлаштування, умови проживання, відпочинок та дозвілля студентів, різноманітні культурно-масові заходи, в яких беруть участь студенти КНУБА. До складу студмістечка КНУБА входить 8 гуртожитків на 3500 мешканців. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати, кіберклуб, StudentHab. Університет має власну систему харчування – це їдальня, 6 кафе, піцерія, пекарня-кондитерська. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний стадіон, 3 спортивні зали, плавальний басейн, тренажерні зали, стадіон. Бібліотека університету має 9 спеціалізованих зручних читальних залів з відкритим доступом до Wi-Fi. Загальний фонд бібліотеки становить 1 050 000 прим. Бібліотека КНУБА – це світ нових можливостей, територія занять, зустрічей, спілкування. Під час ефіру була надана інформація про особливості підготовки на курсах до НМТ з предметів – математика, українська мова і література, фізика, історія та предметів творчого конкурсу – рисунок, живопис, композиція, графіка-креслення. підготовчі курси КНУБА.  Працівники приймальної комісії надали роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2024 році та створення електронних кабінетів вступників.

У другій частині заходу вступники та їхні батьки зустрілися з представниками факультетів – деканами, завідувачами кафедр, доцентами, професорами. Ефір був цікавий тим, що представники факультетів розповідали про особливості навчання на факультетах, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про професії, які матимуть студенти після навчання. Презентації факультетів містили корисну інформацію для відвідувачів. Заохочені вступники ставили багато питань, які їх цікавили, та отримували розгорнуті змістовні відповіді.

КНУБА запрошує майбутніх вступників на наступні заходи профорієнтаційного змісту. Слідкуйте за актуальною інформацією та новинами університету на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та Instagram сторінці knuba_open.

Вступайте до КНУБА, здобувайте якісну освіту, відбудовуйте Україну!

Завідувач відділення

довузівської підготовки