Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА відвідали виставу «Мина Мазайло»

19 квітня студенти, викладачі та співробітники Київського національного університету будівництва і архітектури побували на виставі «Мина Мазайло», яка відбулася в театрі «Особистості».

Сатирична трагікомедія “Мина Мазайло” поставлена за однойменною п’єсою українського драматурга Миколи Куліша. Проблеми шовінізму, українізації та суспільних змін, які порушені у творі, є актуальними й сьогодні. Унікальні образи, неперевершена гра акторів, неповторний тонкий гумор, трішечки містики, історія молодого кохання – це неймовірна комедія, яка висміює політичні чвари, дає змогу замислитись та переоцінити сучасний життєвий шлях, вчить поважати одне одного та, в першу чергу, себе!

Дякуємо Ректору Київського національного університету будівництва і архітектури Кулікову Петру Мусійовичу за надану можливість відвідувати заходи, які популяризують та розвивають соціально-культурну молодь українського суспільства.

Оксана Бєлозьорова

завідувачка відділу