НОВИНИ КНУБА

День єднання України

Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання. Свято було створено рік тому задля згуртування українців довкола національної ідеї й для того, щоб показати російським пропагандистам нашу єдність. Адже у всіх нас одна мета – жити в мирі. Взимку 2022 року без пояснень Росія почала стягувати свої війська та техніку до кордону України. Серед можливих дат початку війни різні видання світових ЗМІ називали 16 лютого. Президент України оголосив цю дату Днем єднання.

У Київському національному університеті будівництва і архітектури в день єднання України підняли жовто-блакитний прапор, як знак процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Біля флагштоку – перший проректор КНУБА Денис Чернишев, проректори, декани, викладачі, студенти, співробітники університету.
У День єднання України бажаємо нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс.

Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну. Зичимо щастя, добробуту та злагоди в родинах. Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram