ДФ 06.192 Будівництво та цивільна інженерія

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

телефон: +38(098) 808-71-72

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: 04 грудня 2023 об 12:00, каб.204а центральний корпус КНУБА

Онлайн посилання на захист: https://www.youtube.com/watch?v=jc3UsrQtC4I

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Голова разової спеціалізованої ради:

МАКСИМ’ЮК Юрій Всеволодович, доктор технічних наук, професор, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університет будівництва і архітектури.

Рецензенти:

ЮРЧЕНКО Віталіна Віталіївна, доктора технічних наук, професора, професора кафедри металевих і дерев’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури;

ВАБІЩЕВИЧ Максим Олегович, доктор технічних наук, доцент, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

БАРАБАШ Марія Сергіївна, доктор технічних наук, професор, професора кафедри комп’ютерних технологій будівництва Національного авіаційного університету;

КОЛЕСНІЧЕНКО Сергій Володимирович, доктора технічних наук, доцент, професор кафедри будівельних конструкцій, будівель та споруд Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Науковий керівник: БІЛИК Артем Сергійович, к.т.н., доц., Київського національного університету будівництва і архітектури.

Дисертація Дауров М.К.

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента д.т.н., доц. Колісніченко С.В. на дисертаційну роботу Даурова М.К.

Відгук офіційного опонента д.т.н., проф. Барабаш М.С. на дисетраційну роботу Даурова М.К.

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого едектронного підпису

Відгук офіційного рецензента д.т.н., проф. Юрченко В.В. на дисертаційну роботу Дауров М.К.

Відгук офіційного рецензента д.т.н., доц. Вабіщевича М.О. на дисертаційну роботу Даурова М.К.

Рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Посилання на відеозахист дисертації Даурова М.