ДФ 21.193 Геодезія та землеустрій

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Голова разової спеціалізованої ради:

АННЕНКО Андрій Олександрович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри інженерної геодезії Київського національного університету будівництва і архітектури.

Рецензенти:

КАТУШКОВ Володимир Олексійович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри геоінформатики та фотограмметрії Київського національного університету будівництва і архітектури;

ЗІБОРОВ Віктор Володимирович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри геоінформатики та фотограмметрії Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

КАБЛАК Наталія Іванівна, доктор технічних наук, професор кафедри міського будівництва і господарства Ужгородського національного універститету;

ТРЕТЯК Корнилій Романович, доктор технічних наук, професор кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка».

Науковий керівник: КАРПІНСЬКИЙ Юрій Олександрович, доктор технічних наук, професор Київського національного університету будівництва і архітектури.

Висновок наукового керівника

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Дисертація Кінь Д.О.

Протокол створення та перевірки квалілфікованого та удосконаленого електронного підпису