НОВИНИ АРХ

Діяльність секції “Архітектура та дизайн”. Київська Мала академія наук.

08 лютого 2024 о 15.30  «Київська Мала академія наук учнівської молоді»  відділення інженерії та матеріалознавства, секції «Архітектура та дизайн» проводила «Творчий конкурс» – контрольну роботу з «Рисунку», який пройшов офлайн при Київському національному університеті будівництва і архітектури. На контрольній роботі учням Київського МАН потрібно було точно зобразити геометричні фігури  з натури на папері за допомогою різних технік, таких як штрихування, перспектива та пропорції.

Журі у складі:

• Голова журі – завідувач кафедри ландшафтної архітектури Віктор Олександрович Яценко д-р. арх., професор;
  • завідувач кафедри інформаційних технологій Валерій Васильович Товбич д-р. арх професор;
  • доцент кафедри інформаційних технологій Анна Володимирівна Кузьміна, канд. арх., доцент.

Творчу роботу з «Рисунку» оцінювалась за такими критеріями:

• композиція на аркуші (розташування зображення, його розмір);
  • правильність побудови (правило перспективи, пропорції предметів);
  • світотіньове моделювання (тональність, тіні та їх планова насиченість);
  • відповідність техніці виконання (лінійне штрихування, чіткість зображення, охайність).

Секретар журі:

• доцент кафедри теорії архітектури, керівник секції «Архітектура та дизайн» Київскої МАН Ольга Олександрівна Гомон, канд.арх, доцент, слідкує за дотриманням всіх складових частин творчого конкурсу.

Фотоархів Творчого конкурсу –  «Рисунок»

Матеріал підготувала ГОМОН ОЛЬГА ОЛЕКСАНДІВНА, кандидат архітектури, доцент кафедри теорії архітектури.