НОВИНИ КНУБА

Для викладачів та студентів ФІСЕ  провели навчальний семінар

У рамках співпраці представники ДП “Вайллант Группа Украина” систематично проводять для співробітників і студентів навчальні тренінги і семінари. Семінари включають теоретичну частину, підкріплену практичними прикладами та практичні заняття з діючим обладнанням. Кожен тип семінару має свій ступінь практичної деталізації.

9 листопада 2022 року за запрошенням декана Олександра Приймака для студентів та співробітників кафедри теплотехніки факультету інженерних систем та екології в навчальному класі Вайллант на базі КНУБА був проведений навчальний семінар на тему «Теплові насоси та газові котли». Ефективність і доцільність застосування теплових насосів для опалення та гарячого водопостачання в реальних умовах України, проблеми експлуатації, та особливості правильного підбору теплового насоса і компонентів системи опалення – актуальні питання сьогодення.

Дякуємо за цікаву зустріч і вже плануємо нові!

Заст. декана ФІСЕ, доцент кафедри теплотехніки, к.т.н. Наталія Чепурна