КНГІГ

Тиждень розвитку архітектури в Штутгарті

Університет Штутгарту. Тиждень розвитку архітектури, проектування та будівництва в Штутгарті (Тиждень конференцій, організований IntCDC з 10 по 14 жовтня 2022 р): Кластер передового досвіду в галузі інтегративного обчислювального проектування та будівництва для архітектури (IntCDC). Конференція IntCDC 2022. Інтегративне обчислювальне проектування та будівництво перспективної архітектури.

University of Stuttgart. Stuttgart Week of Advancing Architecture, Engineering &

Construction (The Conference Week hosted by IntCDC from October 10-14,

2022): Cluster of Excellence Integrative Computational Design and Construction

for Architecture (IntCDC). IntCDC Conference 2022. Integrative Computational

Design and Construction for Future-proof Architecture.

10-14 жовтня 2022 року в університеті Штутгарта пройшла конференція «Інтегративне обчислювальне проектування та будівництво перспективної архітектури».

Доцент Іванова Л.С. взяла участь у цій конференції та поділилася своїми враженнями з колегами:

«Конференція Cluster of Excellence IntCDC представляє передові дослідження в галузі переосмислення проектування та будівництва з метою створення дійсно орієнтованого на майбутнє забудованого середовища на основі міждисциплінарного підходу, включаючи архітектуру, цивільне будівництво, виробництво та системну інженерію, інформатику та робототехніку, а також суспільні та гуманні науки.

Під час конференції обговорювалися поточні проблеми та нові підходи до досліджень. Особливу увагу було приділено спільному обчислювальному проектуванню, цифровому виробництву та кіберфізичному будівництву, з акцентом на стійкість та відповідальність у просуванні архітектури, проектування та будівництва.

У 2019 році Штутгартський університет заснував свій новий Кластер передового досвіду на тему «Інтегративне обчислювальне проектування та будівництво для архітектури». Кластер прагне використовувати весь потенціал цифрових технологій для переосмислення проектування та будівництва на основі інтеграції та міждисциплінарності з метою забезпечення революційних інновацій у будівельному секторі»