Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Доповідь студентки, що навчається за спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Опановуючи дисципліну “Експлуатація споруд водогосподарського комплексу”, студентка групи ГБ-41 Нестан Таварткіладзе підготувала та провела 20.04.23 презентацію в приміщенні Лабораторії води. Доповідь була на тему “Акведуки”, у якій ознайомила слухачів з численними історичними фактами будівництва й використання цих гідротехнічних споруд у різні епохи, типами, конструктивними елементами та особливостями їх експлуатації. Дякуємо доповідачці за змістовний виступ та зичимо подальших успіхів у навчальній, пізнавальній, науковій діяльності.

(проф. кафедри ВВ КНУБА Тетяна Хомутецька)