НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Дискусійна панель – факультет інженерних систем та екології

В рамках Всеукраїнського форуму-виставки роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів» 26 жовтня 2023 року в аудиторії 150 КНУБА пройшла зустріч роботодавців зі студентами та викладачами факультету інженерних систем та екології.

Тема: “Взаємодія вишів і роботодавців для підвищення якості підготовки спеціалістів”. Модератор: професор Олександр Приймак, декан ФІСЕ.

Спікери (представники компаній) наші зовнішні стейкхолдери, а саме: Олександр Кравченко, директор ТОВ Інститут комунальної інфраструктури; Олег Бакуновський, директор ІВІК «Формула води»; Дар’я Гавриленко, HR-менеджер компанії «Профінстал»; Тетяна Лейкіна, керівник HR –напрямку компанії “Ромстал Україна”; Сергій Новіков, заступник директора компанії AST; Максим Мятко, головний інженер компанії AIMM.

Завідувачка кафедрою Технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Тетяна Ткаченко виступила з доповіддю на тему: «Взаємодія вишів та роботодавців для підвищення якості підготовлення спеціалістів та подолання кадрового голоду».

Зустрічі такого формату спрямовані на спілкування й обмін інформацією між роботодавцями та студентами. Вони сприяють заповненню вакансій молодими та енергійними фахівцями, дають можливість визначитись щодо професійних компетентностей сучасного інженера з урахуванням побажань потенційного роботодавця.

Дякуємо керівництву КНУБА та всім учасникам за цікаву та корисну зустріч!

Заст. декана ФІСЕ Наталія Чепурна