КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  Новини,  НОВИНИ КНУБА

16 листопада 2023 року на базі Київського національного університету будівництва і архітектури  пройде VІ Міжнародна конференція «Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України». Організатор – Кафедра професійної освіти КНУБА.

До участі запрошуються науково-педагогічні, наукові та педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти (студенти, слухачі, курсанти, аспіранти, ад’юнкти, докторанти).

Мета конференції: обговорення тенденцій, що характеризують освітню галузь на сучасному етапі; дослідження, вивчення, переосмислення проблем, які пов’язані з покращенням якості підготовки, перепідготовки і підвищенням кваліфікації фахівців та професіоналів.

Тематичні напрями конференції:

• Актуальні питання професійної (професійно-технічної) освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  • Психолого-педагогічне забезпечення освітнього процесу: сучасні виклики.
  • Сучасні проблеми викладання інженерно-технічних та гуманітарних дисциплін.

Кафедра професійної освіти КНУБА