Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Екскурсія до науково-дослідного інституту.

Інститут водних проблем і меліорації НААН, що є стейкголдером та партнером кафедри Водопостачання та водовідведення КНУБА, 04.05.23 проводив День відкритих дверей. Цією чудовою нагодою дізнатися більше про діяльність Інституту та розширити взаємовигідну співпрацю скористалися студенти  192 та 194 спеціальностей і викладачі КНУБА. Відвідувачі мали змогу ознайомитись з історією створення ІВПіМ, його структурою, основними здобутками, сучасними напрямками діяльності, потенціалом дослідної мережі та лабораторною базою, перспективами майбутньої роботи, станом та показниками інтеграції у світовий науковий простір.
        Майбутні випускники кафедри  ВВ КНУБА дізналися про програми навчання в аспірантурі ІВПіМ, ознайомилися з вимогами до вступу, умовами та перебігом навчального процесу, можливостями наукової роботи в Інституті під час навчання та після його завершення. З великою цікавістю присутні оглянули лабораторію випробувань засобів зрошення, у якій запрошеним гостям було організовано екскурсію для ознайомлення з різноманітним обладнанням, що використовується при проведенні наукових досліджень.

Професор кафедри Хомутецька Т.П.