НОВИНИ КНУБА

День пам’яті та примирення 2023

8 травня в Україні і в усьому світі відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Як відомо, Акт воєнної капітуляції Німеччини був підписаний 7 травня 1945 року. І набув чинності 8 травня о 23:01. за середньоєвропейським часом або ж 9 травня о 1:01 за московським. Оскільки ми вважаємо себе європейською країною, то й святкуємо разом із Європою. Тож відзначаємо День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни в усьому світі, 8 травня. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

Цьогоріч День пам’яті та примирення Україна зустрічає в умовах повномасштабної війни, яку розпочали наші північні сусіди. Україна в черговий раз чекає на Перемогу.

Щиросердечно вітаємо Вас з 78-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам’яті та примирення! Бажаємо Всім міцного здоров’я, добра і благополуччя!

Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо !

У КНУБА в цей день пам’ять героїв минулої війни відзначать хвилиною мовчання. До пам’ятного меморіалу на центральній площі КНУБА будуть покладені квіти. Початок заходу об 11.50.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram