![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_10.jpeg)
Екскурсія студентів ФІСЕ до Музею КНУБА
25 жовтня 2023 року студенти групи БЦІ-23-8б факультету інженерних систем та екології, що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» разом із кураторкою групи доценткою кафедри ТГПіВ Вікторією КОНОВАЛЮК відвідали музей історії Київського національного університету будівництва i архітектури.
Директорка музею Олена РЕШЕТНЯК розповіла про історію університету від дати його заснування в 1930 році, шлях становлення факультетів, найбільш важливі і цікаві історичні факти.
Першокурсники мали змогу побачити нагороди і відзнаки, що має навчальний заклад, а також деякі нагороди, документи, фотографії та особисті речі видатних науковців, які в ньому працювали.
Можливість долучитися до історії університету дуже важлива для усвідомлення значущості нашого Університету і правильного вибору місця навчання.
Доцент кафедри ТГПіВ Вікторія КОНОВАЛЮК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_11.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_12.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_1-1-75x75.jpeg)
Першокурсники ФІСЕ відвідали музей КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_3343-2-500x380.jpg)
VRScan3D – отримала престижну винагороду Wichmann Innovations Award на INTERGEO 2022
27 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/24.11-500x380.jpeg)
Студенти ФІСЕ на чемпіонаті України серед професіоналів з Кікбоксінгу К-1
4 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/l_photo-500x380.jpg)