НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Екскурсія студентів ФІСЕ до Музею КНУБА

25 жовтня 2023 року студенти групи БЦІ-23-8б факультету інженерних систем та екології, що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» разом із кураторкою групи доценткою кафедри ТГПіВ Вікторією КОНОВАЛЮК відвідали музей історії Київського національного університету будівництва i архітектури.

Директорка музею Олена РЕШЕТНЯК розповіла про історію університету від дати його заснування в 1930 році, шлях становлення факультетів, найбільш важливі і цікаві історичні факти.

Першокурсники мали змогу побачити нагороди і відзнаки, що має навчальний заклад, а також деякі нагороди, документи, фотографії та особисті речі видатних науковців, які в ньому працювали.

Можливість долучитися до історії університету дуже важлива для усвідомлення значущості нашого Університету і правильного вибору місця навчання.

Доцент кафедри ТГПіВ                                              Вікторія КОНОВАЛЮК