![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_1-1.jpeg)
Першокурсники ФІСЕ відвідали музей КНУБА
24 та 25 жовтня 2023 року студенти першого курсу факультету інженерних систем та екології спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» гр. ТВ-23 с та гр. БЦІ-23-8б за доброю традицією відвідали музей історії КНУБА.
Директорка музею Олена РЕШЕТНЯК не тільки привітно зустріла наших студентів, а і особисто розповіла про історію Київського національного університету будівництва та архітектури, про факультети та ознайомила з експонатами музею.
Під час оглядової екскурсії студенти мали змогу побачити документи, фотографії та особисті речі, які зберігаються у музею. Найбільшу зацікавленість наші студенти проявили біля експозиції присвяченої саме ФІСЕ.
В кінці екскурсії переглянули фільм присвячений першому ректору Юрію Олександровичу Вєтрову.
Заст. декана з навч.-вих. роботи ФІСЕ Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_2-1.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_4.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_3.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_5.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_10-75x75.jpeg)
Екскурсія студентів ФІСЕ до Музею КНУБА
Вам також може сподобатись
![ТЕМАТИЧНА ЛЕКЦІЯ «ПІДЛІТКИ НА ДОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ГРУПИ БЦІ-18](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/jVV_14122022_3_1-500x380.jpg)
ТЕМАТИЧНА ЛЕКЦІЯ «ПІДЛІТКИ НА ДОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ГРУПИ БЦІ-18
5 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/yak-staty-studentom-knuba-1-500x380.png)
Як стати студентом КНУБА
7 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/frame-1245-1.png)