НОВИНИ ФІСЕ

Першокурсники ФІСЕ відвідали музей КНУБА

24 та 25 жовтня 2023 року студенти першого курсу факультету інженерних систем та екології спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» гр. ТВ-23 с та  гр. БЦІ-23-8б за доброю традицією відвідали музей історії КНУБА.

Директорка музею Олена РЕШЕТНЯК не тільки привітно зустріла наших студентів, а і особисто розповіла про історію Київського національного університету будівництва та архітектури, про факультети та ознайомила з експонатами музею.

Під час оглядової екскурсії студенти мали змогу побачити документи, фотографії та особисті речі, які зберігаються у музею. Найбільшу зацікавленість наші студенти проявили біля  експозиції присвяченої саме ФІСЕ.

В кінці екскурсії переглянули фільм присвячений першому ректору Юрію Олександровичу Вєтрову.

Заст. декана з навч.-вих. роботи ФІСЕ Наталія Чепурна