![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-52-31-980-1140x513.jpg)
Екскурсія студентів КНУБА заводом«Бетон Енерго»
На сьогоднішні питання будівництва укриттів, захисних споруд, будівництво доріг актуальне і важливе, тому 16 лютого студенти 4 курсу Будівельно-технологічного факультету відвідали провідний завод ЗБК «Бетон Енерго». Співвласник заводу «Бетон Енерго» і випускник Будівельно-технологічного факультету Сергій Голець особисто провів екскурсію заводом. Розповів про особливості підбору сировини, способу влаштування опалубних систем, новітні технології запроваджені на заводі, ознайомив з номенклатурою виробів. Також студенти відвідали лабораторію заводу і на власні очі побачили як здійснюється армування та зварювання арматурних елементів укриттів, захисних споруд за допомогою робота для зварювання та бетонування конструкцій.
Щиро вдячні пану Сергію за організацію і проведення екскурсії для студентів!
Оксана Бердник, заступник декана
з організаційно-виховної роботи
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-52-32-767-1024x472.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-52-33-047-1024x472.jpg)
Вам також може сподобатись
![Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/jvv_12052023_1.jpeg)
Знайомство студентів ФІСЕ зі спеціальністю
15 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-04_21-52-42-500x380.jpg)
Участь фахівців КНУБА у відкритій зустрічі щодо проєкту «Безбар’єрна залізниця»
4 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-500x380.jpg)