Новини,  НОВИНИ КНУБА

Екскурсія студентів КНУБА заводом«Бетон Енерго»

На сьогоднішні питання будівництва укриттів, захисних споруд, будівництво доріг актуальне і важливе, тому 16 лютого студенти 4 курсу Будівельно-технологічного факультету відвідали провідний завод ЗБК «Бетон Енерго». Співвласник заводу «Бетон Енерго» і випускник Будівельно-технологічного факультету Сергій Голець особисто провів екскурсію заводом. Розповів про особливості підбору сировини, способу влаштування опалубних систем, новітні технології запроваджені на заводі, ознайомив з номенклатурою виробів. Також студенти відвідали лабораторію заводу і на власні очі побачили як здійснюється армування та зварювання арматурних елементів укриттів, захисних споруд за допомогою робота для зварювання та бетонування конструкцій.

Щиро вдячні пану Сергію за організацію і проведення екскурсії для студентів!

Оксана Бердник, заступник декана

з організаційно-виховної роботи