Київський національний університет будівництва і архітектури та ГС «Українська архітектурна ідентичність» стали партнерами впровадження BIM та VDC в Українському освітньому просторі

Київський національний університет будівництва і архітектури та ГС «Українська архітектурна ідентичність» стали партнерами впровадження BIM та VDC в Українському освітньому просторі

01.07.2023

стали партнерами впровадження BIM та VDC в
Українському освітньому просторі

Вітаємо викладачів та студентів Київського національного університету будівництва і архітектури та ГС «Українська архітектурна ідентичність» за партнерства ТОВ «БІМПРУВ», з підписанням угоди про співпрацю та впровадження ВІМ та VDC – технологій в освітній процес!

В межах науково-педагогічної роботи, економіки і стратегічного розвитку та впровадження ВІМ та VDC технологій в освітній процес ректором Київського національного університету будівництва і архітектури Куліковим Петром Мусійовичем була підписана угода з головою правління ГС “Українська архітектурна ідентичність” Віталієм Виноградовим за підтримки ТОВ “БІМПРУВ” з метою розвитку та поглиблення співпраці у підвищенні якості та популяризації вищої освіти, реалізації спільних проєктів, але не виключно щодо впровадження технологій будівельного інформаційного моделювання (BIM) і віртуального проєктування та будівництва (VDC) в освітній процес за спеціальностями 191«Архітектура та містобудування», 192«Будівництво та цивільна інженерія», 022 «Дизайн» та інші, де можливе використання технологій ВІM та VDС.

Предметом угоди є співпраця, що має своєю метою:

• Впровадження технологій BIM та VDC в освітній процес Навчального закладу;
  • Перегляд та оновлення освітніх програм профільних спеціальностей згідно з пропозиціями Спілки;
  • Покращення матеріально-технічної бази Навчального закладу, зокрема створення спільних інноваційних інфраструктур, освітніх центрів чи навчальних класів;
  • Спільне використання навчальних матеріалів і обмін досвідом між працівниками сторін, у т.ч. з залученням іноземних фахівців;
  • Профорієнтація та працевлаштування випускників до ТОВ «БІМПРУВ»;
  • Організація та проведення спільних публічних заходів, спрямованих на розв’язання питань, що становлять взаємний інтерес сторін.
Підписання угоди 2023.09.15
За сприяння д.екон., проф., проректора з науково-педагогічної роботи, економіки і стратегічного розвитку КНУБА, Кизима Миколи Олександровича
Зафіксована співпраця між BIM центрами установ та інноваційними програмами

Вже проведено партнерську зустріч, ВЕБІНАР ПРО BIM ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КНУБА З СТЕЙКХОЛДЕРОМ BIMPROVE (UKRAINE), за результатами події учасники отримали бонус від організаторів.

Реєстрація на навчальний курс та запрошення до Let`s BIMprove

Куратор ГС «Українська архітектурна ідентичність» та ТОВ «БІМПРУВ» vs KNUBA:
Кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі КНУБА – Левченко О.В. (levchenko.ov@knuba.edu.ua)

Матеріал підготовлено:
Кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри Дизайну КНУБА – Косаревська Р.О.