Київський національний університет будівництва і архітектури взяв участь в V-му МІЖНАРОДНОМУ BIM-ФОРУМІ DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та I-му BIM-EDUCATION SUMMIT

Київський національний університет будівництва і архітектури, в рамках грантової угоди The BRIGE «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі» взяв участь в  V-му МІЖНАРОДНОМУ BIM-форумі DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та I-й BIM-EDUCATION SUMMIT

V-й ВІМ-форум організований  асоціацією The WALL Ukraine і надалі розвиває в Україні тему BIM, але має кілька особливостей.

Перша особливість — сформована концепція «Цифрового урядування», яка, на нашу думку, повністю розкриває потреби галузі в BIM. Ми виступаємо за те, щоб цифровізація, як флагман усіх процесів відкритості, незалежності та прозорості, запанувала в будівництві. Тільки так можна побороти усі негативні явища, відбудувати Україну та повноцінно інтегруватися у європейську та світову економіку.

Друга особливість — в межах Форуму реалізовано ініціативу Освітнього BIM-саміту, BIM-Education Summit за участі представників провідних стейхолдерів BIM-світи в Україні.

V-й міжнародний BIM-форум DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та І-й BIM-EDUCATION SUMMIT, м. Київ.
V-й міжнародний BIM-форум DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та І-й BIM-EDUCATION SUMMIT, м. Київ.

В рамках форуму доцентом кафедри ІТА, Архітектурного факультету КНУБА Олексієм ЛЕВЧЕНКО та професором кафедри ВВ, факультету Інженерних систем та екології Оленою ДУПЛЯК, була представлена нова Освітня програма в КНУБА для магістрів розроблена в рамках грантової угоди The BRIGE «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі». 

Партнер проєкту Віктор МАЛАХОВ, доцент ОДАБА, представив доповідь на тему «Портрет та мотивація сучасного студента – дійсне та важливе».

На форум були запрошені викладачі кафедр за спеціальністю 022, 191, 192, 194 та активні студенти з 1-го до 6-го курсу КНУБА

Архітектурний

Левченко Олексій Вікторович
Михайленко Андрій Всеволодович

ФІСЕ

Дупляк Олена Віталіївна
Кравченко Олександр Валерійович
Величко Світлана Віталіївна

Будівельний

Юрченко Віталіна Віталіївна
Цюпин Євген Іванович
Вабіщевич Максим Олегович

Студенти
Архітектурний

Кірмач Олександра Олександрівна
Куріленко Пантелеймон Олександрович
Бадешко Ілля Олександрович
Маслієнко Марія Олександрівна

ФІСЕ

Кузицький Іван Тарасович
Закревська Анастасія Олегівна
Сафронова Яна Русланівна
Таварткиладзе Нестан Іусуфівна.

Будівельний

Семенов Ростислав Максимович
Пепчук Марія Василівна
Кубаєвський Назар Ігорьович
Кузьменко Даниїл Олексійович
Кузьменко Олександр Володимирович

 

На форумі оговорювались питання розвитку цифрових реформ в Україні. До форуму долучилися Milena FEUSTEL Архітектор (Німеччина), Pieter STAELENS Офіцер з політики Європейської комісії поділились досвідом ефективного державного BIM менеджменту в Європі. Українські стейкхолдери Юліан ЧАПЛІНСЬКИЙ (член Правління «The WALL Ukraine», CEO AVR development), Ганна ІСКІЕРДО (співзасновниця, креативна директорка АІММ-груп), Анна ВАСИЛЕНКО (член Правління «The WALL Ukraine», директор VEC UA), Віталій ГРУСЕВИЧ (Голова Правління «The WALL Ukraine»), Олександр КАНІВЕЦЬ (член Правління «The WALL Ukraine», фундатор ASKansalting) та Юрій СМІРНОВ (член Правління «The WALL Ukraine», директор Allbau-software GmbH Україна) поділились власним досвідом використання BIM технологій, ШІ та окреслили перспективи подальшого розвитку BIM в Україні та наголосили на необхідності подальшого розвитку законодавчої бази щодо впровадження BIM технологій. Всі стейкхолдери відмітили значну потребу в підготовлених кадрах і необхідність вивчення BIM технологій в університетах.

Baltic BIM Management представив Eriks VITOLS, який поділився досвідом навчання BIM технологій в Литві.

Матеріал підготовлено:
кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі КНУБА – Олексій Левченко
к.т.н., доцент, доцент кафедри Водопостачання та водовідведення — Світлана Величко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram