ВІТАЄМО КРАЩИХ СТУДЕНТІВ З ОПАНУВАННЯМ ARCHICAD, АРХ-21А ЮЛІЯ НЕСТЕРЕНКО

Київський національний університет будівництва і архітектури та GRAPHISOFT CENTER Ukraine вітає кращих студентів з опануванням Archicad

Вітаємо студента Київського національного університету Будівництва і Архітектури, Архітектурного факультету, групи АРХ-21А, Юлію Нестеренко!

Нестеренко Юлія студентка другого курсу, Архітектурного факультету КНУБА. Опанувала ArchiCAD на дисципліні «Комп’ютерне проєктування, ArchiCAD», створила архітектурний проєкт, розробила дизайн приміщень та подала його в форматі альбому креслень (PDF) і інтерактивної презентації (BIMx)! 

РОБИ ВІМ – ПРЕЗЕНТУЙ У ВІМх!

BIMx model transfer in WEB
https://bimx.graphisoft.com/model/6cc1fb7e-dc3a-418f-9cb2-c21830191be1
публічний доступ

Пориньте в віртуальне середовище проєкту разом з BIMx


Отримай відзнаку GRAPHISOFT!

Пам’ятаєте про підписання угоди? Перегляньте як Київський національний університет будівництва і архітектури та GRAPHISOFT CENTER Ukraine (Archicad) стали партнерами впровадження BIM в Українському освітньому просторі.

Нагадаємо про BIMx (DiscoverBIMx)!

BIMx має «BIM Hyper-model» – інтегральний навігаційний інструмент, який допомагає будь-кому дослідити модель будівлі та зрозуміти результати проєкту. З оновленим BIMx, навігація в проєкті стала ще цікавішою та швидшою. Хочете спробувати? Завантажуй BIMx – GRAPHISOFT на  https://graphisoft.com/uk/solutions/products/bimx

Викладач:
Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В. ( levchenko.ov@knuba.edu.ua )

Дякуємо за співпрацю:
Кандидат економічних наук, начальник відділу Стратегічного управління КНУБА – Ільїна Т.А.
Head of Sale, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE – Козлов В.
Leading Product Manager, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE – Кривохатько Ю.
Product Marketing Manager, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE – Агамірова В.
Керівник напрямку розвитку навчальних програм GRAPHISOFT – Калашнікова М.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram