МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ ГЕНЕЗИСУ ЕКОНОМІКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ІННОВАЦІЙНОГО КАПІТАЛУ» 26 БЕРЕЗНЯ 2020 Р.

Шановні колеги!
в рамках науково-практичного форуму «Економіко-управлінські, організаційно-технічні та демографічні аспекти розвитку будівельної галузі в Україні та Польщі»

присвяченого 90-річчю КНУБА та 65-річчю кафедри економічної теорії, обліку та оподаткування

запрошуємо Вас взяти участь
у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

«Проблеми генезису економіки інтелектуально-інноваційного капіталу»,

яка відбудеться 26-27 березня 2020 р.

Конференція має за мету розглянути тенденції сучасного становлення економіки інтелектуально-інноваційного капіталу, як нового способу виробництва, що визначається прогресом науки й техніки, розвитком високих технологій та наукомістких виробництв в будівництві, потребує ефективного використання інтелектуального потенціалу та є сукупністю інтелектуальних ресурсів, які втілюють наукові здобутки суспільства, людським креативом з притаманними йому освітніми та кваліфікаційними характеристиками, раціональне використання яких у поєднанні з іншими економічними ресурсами забезпечує досягнення нової якості економічного розвитку, що ґрунтується на знаннях.

До участі в конференції запрошені відомі вітчизняні і закордонні вчені та фахівці.

У ході дискусій планується розглянути наступні питання:

• Економіка інтелектуально-інноваційного капіталу: суть, проблеми, перспективи.
  • Товарознавство та підприємницька діяльність в будівництві.
  • Облік, аудит, оподаткування в будівельних підприємствах.

Участь для студентів та аспірантів – безкоштовна.

Програма конференції

10-30 – 13-00 Пленарне засідання.
14-00 – 16-30 Робота в секціях.
10-30 – 12-30 Науковий форум молодих вчених.
14-00 – 16-30 Студентська наукова сесія.

Кращі доповіді студентів будуть відзначені.
Доповідь в секції до 10 хвилин.

Робочі мови конференції:
українська, польська, англійська, російська.

Реєстрація для участі у форумі та конференціях за посиланням

Тези надсилати за адресою

kapitall335@ukr.net

(файлам давати назву по прізвищу першого автора, наприклад “Тези Іванова” )

До конференції буде опубліковано збірник тез.

Реєстрація заявок на участь та прийом матеріалів публікацій припиняється 2 березня 2020 о 21-00.

За підсумками конференції буде опубліковано збірник наукових праць у фаховому виданні, рекомендованому ДАК України.

З вимогами до оформлення статей можна ознайомитись за посиланням: Оформлення статей КЕТОО

Партнерам і спонсорам

Оргкомітет запрошує до співпраці підприємства та організації будівельного комплексу, торговельних мереж,  органи державної влади та управління, приватних підприємців. Вам буде надана можливість виступити з доповідями перед аудиторією учасників, продемонструвати свою продукцію та презентувати діяльність, розмістити рекламу в друкованих матеріалах. Робота конференції буде висвітлюватись в ЗМІ та на сайтах організаторів і партнерів. В рамках конференції у фойє КНУБА відбудеться експозиційний форум інноваційних технологій. Умови партнерської участі обумовлюються окремо. Довідки можна отримати в оргкомітеті та секретаріаті конференції: тел. 050 139 92 03 Омельяненко Оксана Павліна та через електронну пошту конференції kapitall335@ukr.net.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 44 2415465 або на електронну пошту Konfknuba@gmail.com