МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ ФОРУМ 25-28 БЕРЕЗНЯ 2020

Шановні колеги!

Висловлюємо Вам свою повагу та запрошуємо Вас взяти участь у роботі наукового форуму “Економіко-управлінські, організаційно-технічні та демографічні аспекти розвитку будівельної галузі в Україна та Польщі”, що відбудеться 25-28 березня 2020 р. у Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА).
       Організатори форуму Київський національний університет будівництва і архітектури, Академія будівництва України та Польська академія наук за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України.Головною ціллю та місією форуму буде обмін досвідом науковців України та Польщі у вирішенні питань впливу нових зовнішніх факторів на будівельну галузь державна макро та мікро рівні: підприємства, освіта, наука та стратегія розвитку регіонів.
Учасникам буде надана можливість виступити з доповідями перед аудиторією. Партнери зможуть продемонструвати свою продукцію та презентувати діяльність, розмістити рекламу в друкованих матеріалах. Робота форуму висвітлюватиметься в ЗМІ та на сайтах організаторів і партнерів.
В рамках форуму будуть організовані тематичні конференції:

V Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві», яка відбудеться 25 березня 2020 р.

Напрямки роботи конференції:
• Архітектурно-конструктивні рішення будівель. Стале будівництво, енергозбереження та екологія.Інформаційне моделювання будівель (BIM).
• Технологія та механізація будівництва.
• Організація будівництва.
• Технічна експлуатація будівель.
• Стратегія інноваційного розвитку будівельної галузі України.
Отримати більш детальну інформацію Ви зможете за посиланням http://old.knuba.edu.ua/?page_id=66741, або завернутися до секретаріату конференції за тел. 095 671-54-73 Клис Максим Валерійович та на електронну пошту конференції konfknuba@gmail.com

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми генезису економіки інтелектуально-інноваційного капіталу», яка відбудеться 26 березня 2020 р.
Напрямки роботи конференції:
• Економіка інтелектуально-інноваційного капіталу: суть, проблеми, перспективи
• Товарознавство та підприємницька діяльність в будівництві
• Облік, аудит, оподаткування в будівельних підприємствах
Отримати більш детальну інформацію Ви зможете завернувшись до секретаріату конференції за тел. 050 139-92-03 Омеляненко Оксана Павлівна та на електронну пошту конференції kapitall335@ukr.net.

II Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-управлінські та інформаційно-аналітичні новації в будівництві», яка відбудеться 27 березня 2020 р. Напрямки роботи конференції:
• Вартісний інжиніринг та ефективність організаційно-технологічних рішень у будівництві: методологія, моделювання, ІТ-впровадження.
• Зелене будівництво, ресурсозбереження, ефективність і сталий розвиток
• Вдосконалення механізмів нагромадження вартості капіталу і методології оцінювання нерухомого майна, економічна і фінансова безпека будівництва
• Інновації у публічному, державному і муніципальному управлінні будівництвом і нерухомістю: теорія, методологія, практика, економіко-правові дискусії
• Проблеми формування економіки інтелектуально-інноваційного капіталу та особливості обліку і оподаткування в будівництві
Отримати більш детальну інформацію Ви зможете за посиланнямhttps://sites.google.com/site/econbudknuba/, або завернутися до секретаріату конференції за тел. +38 050 462 81 49. Рубцова Оксана Сергіївна та на електронну пошту конференції econbud@gmail.com
Реєстрація для участі у форумі та конференціях за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc–x61OW9a2Ur3RRHSrpxAiiGzzuUddk_pdkNLpw15cyS25A/viewform

Під час проведення форуму учасники мають можливість прийняти участь у трьох конференціях окремо та за кожну отримати сертифікат участі і публікацію у збірнику тез.

Вартість участі: одна конференція – 300 гривень; дві – 500 гривень; три – 600 гривень.

З усіх організаційних питань просимо звертатись до оргкомітету та секретаріату форуму.
З повагою, оргкомітетфоруму.
За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 44 2415465 або на електронну пошту Konfknuba@gmail.com