Профорієнтаційна діяльність катедри

25.05.2023 – День науки на кафедрі металевих і дерев’яних конструкцій


Поки доцент катедри Анатолій Пікуль проходить служу в лавах збройних сил, у 2023 році відповідає за профорієнтаційну роботу на кафедрі асистент Любомир Джанов.

Була проведена зустріч з випускниками Сумського будівельного коледжу в форматі онлайн.

Майбутні абітурієнти змогли отримати необхідну корисну інформацію про навчання та вступ на Будівельний факультет, науково-технічну базу та високо кваліфікований викладацький склад.

А також, корисні поради для вступу та розповідь про студентське життя в університеті, зокрема поговорили про доступні спортивні секції, концерти, стендап, шоу та інші заходи в центрі культури та дозвілля.

Усі матеріали мали посилання з QR-кодами, які зараз постійно використовує молодь, за якими можна було детальніше ознайомитись із інформацією.

Під час зустрічі, не забули згадати і про роботу студентського самоврядування та можливості розвитку і відпочинку у студентських просторах, зокрема в KNUCA Hub.

Висвітлили також роботу нашої катедри в напрямку 3Д – моделювання металевих конструкцій, а саме дисципліни, що навчають проектувати конструкції в ПК Tekla Structures, які успішно розпочалися в цьому навчальному році.

Розглянули і актуальне на сьогодні питання про можливості отримати військове звання під час навчання.

І звісно питання яке цікавить усіх без виключення – це практика та працевлаштування, і добре, що наш університет має значні досягнення як в організації виробничої практики для студентів, так і відмінні показники по працевлаштуванню серед своїх випускників.

Зустріч завершилась побажанням якнайшвидшої Перемоги нашої держави та відкриття мирного фронту відбудови!

Сподіваємось, що багатьох із присутніх на зустрічі, ми побачимо серед наших студентів вже у вересні!

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram