19-20.01.2022 р. I Міжнародна науково- практична конференція “Новітні технологічні тенденції Smart індустрії та інтернету речей”

Конференція була організована кафедрою кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА  спільно з Аль-Рафідаїн Університетом (Багдад, Ірак) та  університетом у Бельсько Бялій (Польща), з якими підписані Меморандуми про співпрацю.

19.01.22 з вітальними промовами до учасників конференції звернулися ректор КНУБА проф. Куліков П.М., заступник міністра освіти Іраку проф. Габави Ясин Мохамед, представник ректора у країнах Східної Європи університету у Бельсько Бялій (Польща) проф. Карпінський М.П., ректор Аль- Рафідаїн університету доктор Махмуд Джавад.

Були заслухані у змішаному форматі (в залі 319 та в Zoom) цікаві доповіді за тематикою конференції. Всі доповіді були англійською мовою.

20.01.22 учасників конференції привітали проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародного співробітництва та євроінтеграції КНУБА Вільдман І.Л. та завідувачка кафедри кібербезпеки та захисту інформації КНУ імені Тараса Шевченка проф. Лукова-Чуйко Н.В. (консультант конференції).

Учасникам конференції в прямому ефірі (в Багдаді та в Києві) були вручені сертифікати.

Також проф. Хлапонін Ю.І. анонсував проведення наступної конференції спільно з Аль- Рафідаїн університетом – I Міжнародної науково-практичної конференції “Право та публічне управління – новітні тенденції розвитку”, яка запланована на 30.03.22 р.

Запрошуємо до участі кафедри даного профілю.