ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПЕРСОНАЛОМ ЩОДО ПИТАНЬ НАУКОМЕТРИЧНОЇ РОБОТИ.

26 жовтня на кафедрі відбулась тематична зустріч з науково-педагогічним персоналом щодо питань наукометричної роботи. Завідувач кафедри д.т.н., професор Хлапонін Ю.І. представив здобутки кафедри за минулий рік та з часу створення кафедри 1.02.2017.
Досягнення кафедри виглядають досить пристойно.
Отримані вчені звання професора – 1 чол., доцента – 3 чол.
Д.т.н. Хлапонін Ю.І. отримав визнання диплому в країні Євросоюзу. 15.10.20 відбувся успішний захист дисертації на здобуття ученого ступеню доктора філософії Рудніцькою О.В.
За час існування кафедри з 01.02.17 р. опубліковано 52 статті, що включені до наук. бази Scopus та Web of Science, 17 статей у фахових виданнях, 12 статей, опубліковані за кордоном, 39 тез міжнародних та всеукраїнських конференцій, 17 методичних розробок. Видано 14 монографій.
Презентацію можна переглянути тут.
Наукова діяльність ККБКІ КНУБА_261020