ВІДГУКИ, РЕЦЕНЗІЇ, РЕКОМЕНДАЦІЇ. МАГІСТРИ 194. КАФЕДРА ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ.

Зауваження та пропозиції до освітньої програми «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами»

Свої відгуки та пропозиції мажна також відправити на електронну адресу кафедри: knuba_stf@ukr.net

Відгук ТОВ “Інститут комунальної інфраструктури”

Рецензія ТОВ НВО “ЕКОСОФТ”

Рецензія ТОВ  “УКРВОДПРОЕКТ”

Директора ТОВ “ІВІК Формула води” О.О. Бакуновського

Завідувача кафедри гідроенергетики, теплотехніки та гідравлічних машин Національного університету водного господарства та  природокористування д.т.н., професора Олександра Рябенка

Відгуки випускників:

ТЕТЯНА КУРБАНОВА

КНУБА – університет моєї мрії! Таким він був, таким він і залишився. Святкова лінійка 31 серпня, стільки добрих, теплих слів і побажань, пошук потрібної аудиторії у цьому лабіринті коридорів, перша зустріч з одногрупниками та викладачами, посвята у студенти, вручення студентських квитків, концерти, КВН, спортивні змагання, перша сесія, відмінні результати у заліковці, зимові канікули, видихнув, на хвильку зупинився, глибоко вдихнув і далі, але вже на одну сходинку вище і так до самої вершини. П’ять з половиною років промайнули як один день. Магістр будівельної справи! Так, це я!… Не віриться. Дякую тобі, моя рідна Alma Mater, за все, що ти мені дала: міцну платформудля подальшого навчання в аспірантурі, ґрунтовні знання, які я зможу застосовувати для розбудови моєї України, впевненість у собі, а ще залишила добрі спогади про всіх викладачів, які майстрували з нас справжніх фахівців.

ІГОР ПРОКОПЕНКО

Що дало мені навчання в КНУБА:

1. Достойну технічну освіту за професією, яка є завжди актуальною.

2. Можливість працювати інженером з проектування як водопостачання та водовідведення, так і за напрямком гідротехнічного будівництва.

3. Можливість займатися наукою, адже на кафедрі створено всі умови для проведення наукових досліджень та експериментів.

4. Університет навчив мене вчитися та опановувати нові знання самостійно.

5. КНУБА дав мені багато знань і навичок, які знадобляться не тільки в роботі, а і в повсякденні.