Карпунцов Валерій Віталійович

Карпунцов Валерій Віталійович

професор кафедри політичних наук і права
доктор юридичних наук (2018)
Заслужений юрист України (2007)
державний радник юстиції 3 класу (2016)

Нагороджений урядовими, відомчими та церковними відзнаками

karpuntsov.vv@knuba.edu.ua

 

 

 

Підвищення кваліфікації:

Підвищення кваліфікації вересень-жовтень 2021

Підвищення кваліфікації. Наказ ректора КНУБА від 23.12.2021 р. №1241/1 про зарахування

Інші сертифікати Карпунцова В.В.

Народився у м. Ніжин, Чернігівської області.  Навчався у С/Ш №10 м. Ніжина та фізико-математичному факультеті ліцею при Ніжинському державному педагогічному інституті ім. М. В. Гоголя. У 1996 році вступив на перший курс юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2001 році закінчив магістратуру КНУ ім. Т. Г. Шевченка, здобув повну вищу освіту та отримав диплом магістра права з відзнакою. Під час навчання очолював Київський місцевий студентській осередок Асоціації юристів у галузі фінансового та банківського права. Проходив стажування у Верховній Раді України за програмою «Помічник Голови Комітету ВРУ» в 1999–2000 роках.

З 2001 по 2002 роки робота у штабі політичної партії «Наша Україна» В. Ющенка. З 2002 по 2005 роки — консультант відділу зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України. Згодом був досвід роботи в Кабінеті Міністрів України на посаді радника, керівника групи радників віце-прем’єр-міністра України. Згодом керівник Юридичного департаменту Народного Союзу «Наша Україна». З вересня 2006 по лютий 2007 — помічник-консультант народного депутата України. З лютого по серпень 2007 — керівник Юридичного департаменту Народного Союзу «Наша Україна». З грудня 2007 по лютий 2009 — генеральний директор правничої групи «КОЛЕГІУМ». У травні 2008 обраний депутатом Київської міської ради VI скликання, член депутатської фракції Блоку Віталія Кличка, а з лютого 2011 — фракції партії «УДАР», член постійної комісії з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики. З 2009 працював на керівних посадах в центральних органах виконавчої влади, а саме заступником генерального директора Національного агентства України з іноземних інвестицій та розвитку, першим заступником голови Державного агентства України з управління національними проектами. Грудень 2010 – грудень 2011 – Голова комісії з проведення реорганізації/перший заступник голови Державного агентства України з управління національними проектами. На чергових парламентських виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року був обраний народним депутатом України 7-го скликання від партії «УДАР». 2012 рік  до обрання народним депутатом України – Заступник голови центрального виконкому партії УДАР з юридичних питань. З грудня 2012 по листопад 2014 року – перший заступник голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. У зв’язку із подіями 2013-2014 років, революцією гідності та достроковим припиненням повноважень Верховної Ради України 7-го скликання здійснив свою студентську мрію працювати в органах прокуратури та був призначений старшим помічником Генерального прокурора України з особливих доручень  На сьогодні атестований працівник прокуратури, присвоєно класний чин – державного радника юстиції 3 класу. У Парламент відряджався із Генеральної прокуратури України. З квітня 2016 року по серпень 2019 року – народний депутат України VIII скликання. З вересня 2021 року професор кафедри політичних наук і права Київського національного університету будівництва і архітектури.

Нагороджений урядовими, відомчими та церковними відзнаками.

Кандидат юридичних наук, 12.00.02 – конституційне право; муніципальне право, тема дисертації – Теоретичні основи формування і реалізації функцій прокуратури: конституційно-правовий аспект, Інститут Законодавства Верховної Ради України, 2013

Доктор Юридичних наук, 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право, тема дисертації – Процесуальна компетенція органів прокуратури України: адміністративно-правовий аспект, Державний науково-дослідний інститут Міністерства внутрішніх справ України, 2018.

Наукові праці Карпунцова В.В.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram