Новини,  НОВИНИ КНУБА

Фільм про видатного професора КНУБА Миколу Мефодійовича Дьоміна

Напередодні  дня народження професора КНУБА, Народного архітектора України Миколи Мефодійовича Дьоміна було підготовлено фільм-вітання «Микола Дьомін: Наступний хід».

У фільмі особистість архітектора, містобудівника і вчителя розкривається на тлі алегорії  з шаховою партією.

Лунають добрі слова від провідних фахівців країни, друзів та рідних: Миколи Габреля, Володимира Бикова, Юрія Криворучка, Петра Маркмана, Вадима Жежеріна, Євгена Лішанського, Богдана Черкеса, Галини Войцехівської, Олексія Приймаченка, Михайла Дьоміна, Анатолія Антонюка, Вадима Вадимова,  Миколи Осетрина, Петра Чередниченка, Бориса Єрофалова, Стаса Дьоміна, Павла Дьоміна, Миколи Дьоміна, Яноша Віга.

Фільм створено творчою групою під керівництвом завідувача кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА, професора Олега Слєпцова.

Запрошуємо  подивитись фільм-вітання:

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП