ФІСЕ взяли участь у «Фестивалі науки»
НОВИНИ ФІСЕ

ФІСЕ взяли участь у «Фестивалі науки»

У четвер, 25 травня 2023 року студенти та викладачі факультету інженерних систем та екології взяли участь у новому заході, який проводив КНУБА «Фестиваль науки».

На головній площі перед входом в університет розмістили свої локації всі факультети КНУБА. Серед них була і локація факультету інженерних систем та екології, на якій кафедри факультету представили сучасне обладнання інженерних систем. Викладачі і студенти ФІСЕ демонстрували інноваційне обладнання, спілкувалися з гостями та колегами, обговорювали можливі наукові дослідження. Доктор технічних наук, професор Олена Семенівна Волошкіна прочитала відвідувачам лекцію «Поняття про біосферу. Ноосферне мислення. Шляхи розвитку глобальних екологічних проблем.»

Корисним було оглянули локації своїх колег, поспілкувались та обговорили можливості спільних наукових досліджень.

Заступник декана ФІСЕ               Наталія Чепурна