НОВИНИ КНУБА

Фестиваль науки в КНУБА. Підсумки

25 травня 2023 року в КНУБА успішно пройшов фестиваль науки. Впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. Нині перехід до науково-інформаційних технологій стає першочерговою вимогою часу. Саме над вирішенням цього завдання успішно працює кваліфікований загін науковців КНУБА. Корифеї науки та їхні молоді талановиті послідовники всі зусилля спрямовують на розвиток науки й технологій України, збагачують скарбницю вітчизняних і світових досягнень. Бажаємо науковцям КНУБА нових відкриттів, грандіозних звершень в  ім’я процвітання нашої країни.

На святі всі факультети представили свої досягнення, наукові розробки і технології. Бажаючі могли записатися на екскурсії,  а саме – в «Енергоцентр КНУБА» та «Лабораторію води», ознайомитися з  «Модульним будівництвом» та завітати в Спорткомплекс, як лабораторію здоров’я.

Окрім екскурсій, учасникам свята були запропоновані лекції, присвячені поняттю про біосферу, зміну клімату та перспективам зеленого відновлення в Україні.

Вчені всього світу переконані, що XXI століття – століття бурхливого розвитку науки, техніки та високих технологій. Формується сучасне інформаційне суспільство, якому властиві риси глибоких знань, високої динаміки розвитку, передового виробництва, всебічного розвитку особистості. Держави, котрі володіють розвинутою  наукою та передовим виробництвом, в цьому столітті ввійдуть до групи елітних країн сучасного світу та посядуть високе місце у світових рейтингах. Приємно, що науковці КНУБА вносять свій значний вклад в цю шляхетну справу. Нагадати, як проходило свято науки в КНУБА пропонуємо в нашому фоторепортажі.

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram