Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Фото-звіт урочистого засідання з приводу 75-річчя утворення кафедри Водопостачання та водовідведення КНУБА.

22 вересня 2023 року відбулась видатна подія в історії кафедри Водопостачанна та водовідведення КНУБА – 75 років з дна заснування кафедри!!!
На початку урочистого засідання виступив ректор нашого університету д.т.н., професор Куліков Петро Муісійович. 
Ректор привітав колектив кафедри, та відзначив представників кафедри подяками за багаторічний внесок в підготовку висококваліфікованих спеціалістів в напрямку водопостачання та водовідведення, наукову та організаційну роботу.
Далі виступив декан факультету інженерних систем та екології д.т.н., професор Приймак Олександр Вікторович. В своїй промові він підкреслив велику увагу в підготовці висококваліфікованих кадрів з водопостачання та водовідведення для відновлення населених пунктів, що постраждали від агресії російської федерації. 
Далі свово було налано давнім партнерам нашоїх кафедри, стейкхолдерам, спонсорам урочистого засідання – друзям і партнерам, помічникам в підготовці висококваліфікованих кадрів. І особлива подяка генеральному спонсору нашого урочистого заходу – Українська компанія ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» – виробник і постачальник обладнання у галузі водоочистки та водопідготовки для житлово-комунального господарства, соціальних та промислових об’єктів, комерційних цілей та приватного застосування.
Далі слово було надано постійним та незмінним партнерам і помічникам в підготовці спеціалістів з водопостачання та водовідведення:
– підприємству “Київводоканал”. 
Особлива вдячність  генеральному детектору асоціації “Укрводоканалекологія” Новицькому Дмитру Юрійовичу за підтримку кафедри, організацію практики на підприємствах Київводоканалу, за активну участь в розвитку кафедри.
На урочистому засіданні виступили ще й інші постійні наші партнери та стейкхолдери кафедри:

 

Кафедру з ювілеєм привітали наші давні друзі та колеги з інших ВУЗІВ України: Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) завідувач кафедри водопостачання та водовідведення д.т.н.професор Мартинов С.Ю. та завідувач кафедри будівництва та міського господарства д.т.н. професор Ткачук О.А. Від імені Харківського університету міського господарства нашу кафедру привітав завідувач кафедри водопостачання та водовідведення д.т.н. професор  Епоян С.М. Від імені Київського політехнічного університету виступила д.т.н. професор Саблій Л.А.
Студенти  нашого факультету створили незабутній святковий настрій. 
Про історію кафедри розповіла вчений секретар кафедри – к.т.н., доцент кафедри Аргатенко Тетяна Вікторівна
Про наукову роботу кафедри розповіла відповідальна за наукову роботу к.т.н., доцент кафедри Величко Світлана Віталіївна. 
Про сучасну лабораторію “ВОДИ” розповіла інженер кафедри Курбанова Тетяна, а про історію створення лабораторії розповів керівник лабораторії доцент Терновцев О.В.
Про олімпіади та роботу з студентами розповів доцент кафедри Копаниця Ю.Д.
 
Завідувач кафедри д.т.н. професор Хоружий В.П. від імені ректора університету привітав та відзначив подяками гарантів освітніх програм, відповідальних за підготовку  спеціалістів  в напрямку водопостачання та водовідведення: Аргатенко Т.В., Хомутецьку Т.П.,  Величко С.В., Дупляк О.В.
На урочистому засіданні виступили ветерани кафедри, які на протязі багатьох років створювали той професіоналізм нашої кафедри, за який її знають в УКРАЇНІ і в цілому світі.
Дякуємо всім учасникам за чудове свято!!!
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram