Новини,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Студенти-архітектори КНУБА в комплексі «Українське село»

У рамках навчальної програми  на  кафедрі Основ архітектури та архітектурного проєктування пройшла екскурсія до храмово-етнографічного музейного комплексу “Українське село”. Ми – студенти-магістранти КНУБА  мали змогу наочно ознайомитись з особливостями проєктування сакральних споруд. Моментом, який нас вразив, став перший погляд на музейний комплекс. Старовинні українські хати, церква, та інші споруди виглядали як живий образ українського села. Ця атмосфера передавала багатство та колорит української культури.

Лекція, яку провів професор О. С. Слєпцов, була цікавою та змістовною. Він поділився своїми знаннями про історію цього місця та розповів про архітектурні та духовні аспекти будівництва церков. Це було особливо цікаво для нас, студентів Архітектурного факультету, оскільки ми змогли зрозуміти, як ідеї проєктування сакральних споруд дійсно впливають на культурний контекст.

Під час екскурсії ми також мали можливість відвідати інші  виставкові зони, де були представлені різні аспекти життя і роботи людей минулих епох, що додало автентичності нашому досвіду.

Завдяки цій екскурсії ми не лише збагатили свої знання, але й відчули глибоку повагу до нашої спадщини та бажання зберегти її для майбутніх поколінь. Наша група студентів вдячна за цей неймовірний досвід і за можливість поглибити своє розуміння культурної спадщини України!»

Давид Паньків, студент 5 курсу кафедри ОААП