Головаш Богдан Едуардович

 Контактні дані:

Пошта: golovash.be@knuba.edu.ua

Телефон: 241-54-77

каб. 339 (центральний корпус)

Профіль автора у Google Scholar

Профіль автора у ORCID

Досягнення у професійній діяльності за 5 років

Наукові праці

Головаш Богдан Едуардович (Bohdan Holovash)

Електрона пошта: golovash7@ukr.net

Освіта: Вища.

1) Київський університет ім. Т. Шевченка, менеджер регіонального розвитку, магістр, 1998 р.

2) Київський національний економічний університет, міжнародна економіка, спеціаліст, 2001 р.

Досвід роботи:

1998 р. – 1999 р. менеджер ТОВ «Фірма «К.Ф.Ж.» ЛТД.

Напрями роботи: Торгівля, збут.

1999 р. – 2001 р. спеціаліст Управління економіки Комітету водного господарства України.

Напрями роботи: Планування, управління державними корпоративними правами, приватизація.

2001 р. – 2004 р. Аспірант кафедри економічної теорії Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

З 2004 р. – Асистент кафедри економічної теорії Київського національного університету будівництва і архітектури.

З 2010 р.  – Доцент кафедри економічної теорії, обліку та оподаткування Київського національного університету будівництва і архітектури.

З листопада 2013 р. – Доцент кафедри прав людини, європейського та міжнародного права Академії адвокатури України (за сумісництвом).

З вересня 2021 р. по червень 2022 р. –  Доцент кафедри маркетингу Національного авіаційного університету (за сумісництвом).

2021 р. it-lynx (Україна) розробка експортної стратегії.

Дисципліни по яким є досвід викладання: Зовнішньоекономічна діяльність підприємств. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Міжнародні економічні відносини. Глобальна економіка. Міжнародний бізнес. Інтелектуальний бізнес. Інвестування. Міжнародні інвестиційні відносини. Правове регулювання зовнішньоекономічною діяльністю. Інноваційна діяльність. Міжнародні валютні відносини, Міжнародні фінансові відносини. Економічна теорія, Країнознавства та основи геополітики, Інтелектуальна власність, Міжнародне валютне право. Міжнародна інформація, Міжнародна аналітична діяльність. Економіка, право та організація бізнесу. Мерчандайзинг. Маркетинг територій. Міжнародні стратегії економічного розвитку.

Кандидат економічних наук (PhD) зі спеціальності світове господарство і міжнародні економічні відносини.

Кандидатська дисертація на тему «Інвестиційний механізм інтеграції України в Європейський простір».

Вчене звання – доцент.

Додаткові відомості:

Ліцензії і сертифікати:

У 2000 р. отримав сертифікат Фонду державного майна України фахівця з управління державними корпоративним правами.

У 2013 р. прослухав курси з управління інвестиціями «Гранд капітал».

У 2014 р. Отримав свідоцтво технологічного менеджера Національної мережі трансферту технологій NTTN.

У 2018 р. Отримав міжнародний сертифікат Канадсько-Української торгової палати; Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS; Київської торгово-промислової палати про проходження тренінгу «Розвинуті ринки: що потрібно для успішного експорту до Канади. грудень 2018 р. 

2022 р. Отримав міжнародний сертифікат першій спеціалізованій освітній програми з експорту для компаній ІТ сектору України. ОСВІТНЯ ПРОГРАМА EXPORT EVOLUTION IT. Програма розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (США). (2022 р.).

2022 р. Отримав міжнародний сертифікат спеціалізованій освітній програми Export Academy 2022. Програма розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (США). (2022 р.)

2022 р. Отримав міжнародний сертифікат спеціалізованій освітній програмі SERVICE EXPORT PROGRAM 2022. Програма розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (США) (2022 р.).

2022 р. Отримав міжнародний сертифікат тренінгу зі стандарту ISO – “Як зробити консалтинговий проект по ISO 20700:2017.

Участь у міжнародних проектах:

У 2022 році прийняв участь як консультант у міжнародному проекті «Послуги з розвитку бізнесу для малих і середніх підприємств України, що перебувають у кризовому стані через триваючу війну», який започаткували CMC-Ukraine спільно з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проекту Дія. Бізнес. Проект створений за дорученням Уряду Німеччини.

Консультант з експорту та маркетингу.

Член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників».

Член Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.

Член Всеукраїнської асоціації консультантів з управлення CMC-Ukraine.

Надруковано 7 навчальних посібники, в тому числі 4 з грифом МОН України; 8 методичних вказівок; більше 40 наукових праць, участь у написанні 3 монографій.

Участь у закордонній міжнародній конференції (Лісабон Португалія) –  Міжнародна наукова конференція: Головаш Б. Е. «Порівняльна характеристика оподаткування особистих доходів і майна в країнах Європи та в Україні».  – Розвиток міжнародної конкурентоспроможності: держава, регіон, підприємство 16 грудня 2016 року (Лісабон, Португалія). Секція2: Сучасні міжнародні економічні відносини та трансформації світового господарства.Університет НОВА Лісабон, Португалія Вища школа бізнесу та економіки NOVA University Lisbon, Portugal NOVA School of Business and Economics за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій Одеса, Україна Black Sea Research Institute of Economy and Innovation Odesa, Ukraine. INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE THE DEVELOPMENT OF INTERNATIONAL COMPETITIVENESS: STATE, REGION, ENTERPRISE.  – С. 20-23. December 16th, 2016.

Публікації у електронних виданнях включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus.

Декілька років поспіль посідає провідне місце у Рейтингу найкращих викладачів Київського національного університету будівництва і архітектури.

Досвід практичної роботи за спеціальністю:

1998 р. – 1999 р. ТОВ «Фірма «К.Ф.Ж.» ЛТД. – менеджер

1999 р. – 2001 р. спеціаліст Управління економіки Комітету водного господарства України. – спеціаліст.

2022 – Консультант по управлінню.

Підвищення кваліфікації

  1. 2016 р. Академія праці, соціальних відносин та туризму.
  2. 2020 р. підвищення кваліфікації у Київському національному університеті будівництва і архітектури. – Іноземна мова. (+ загальні курси підвищення кваліфікації для викладачів) – сертифікат № СС 02070909 – 333-18.
  3. 2022 р. Підвищення кваліфікації на основі визнання отриманих міжнародних сертифікатів. Рішення Вченої Ради КНУБА « Про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КНУБА» №3, від 28.11.2022 р.

CV – Bohdan Holovash. new

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram