![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_30112023_2.jpg)
ГРАНТОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ТА ЕКОЛОГІЇ
Представники факультету на чолі з деканом Олександром Приймаком разом з іншими 12 учасниками, серед яких українські, європейські університети, громадські та професійні організації прийняли участь в програмі «The Bridge» і отримали від Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (EACEA) грант Erasmus+ для виконання проекту «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі». Координатором проекту є Придніпровська державна академія будівництва та архітектури.В ході виконання Грантової угоди в університеті буде запроваджена нова освітня програма, яка дозволить магістрам отримати компетентності, необхідні для роботи в команді по створенню інформаційних моделей майбутніх будівель і споруд, побудованих на засадах енергоефективності та зеленого будівництва. Для реалізації такої амбітної програми та проведення наукових досліджень в університеті буде створений між факультетський BIM – центр з необхідним комп’ютерним та програмним забезпеченням. Робота над проектом розпочалася з онлайн конференції, яка відбулася 28 – 29.11.
Заст. декана ФІСЕ Олена ДУПЛЯК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_30112023_1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_30112023_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_30112023_4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-06-15-690-1-75x75.jpg)
Нагородження кращих боксерів Києва
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-sety-25-kvitnya-24-500x380.jpg)
Киівський національний університет будівництва і архітектури запрошує на профорієнтаційну екскурсію
24 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-47-16-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
5 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-1-500x380.png)