НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

«І темрява не огорнула його»

25 квітня 2023 року відбулась виставка фотографій Сергія Белінського з презентацією книги Сергія Белінського і професора КНУБА Юлії Івашко – «І світло в темряві світить. Виставка і презентація проходили  в Резерваті Археологічним в Познані (Польща)». Головуюча на заході доктор хабілітований професор Катаржина Слухоцька під час презентації наголосила, що цей захід в Познані став десятим в артпроекті  з циклом фотовиставок, брифінгом в агенції Інтерфакс, де був анонсований Анастасією Уракіною напрям арттерапії для військових, статтею в Токіосінбун  і серією наукових  конференцій. Проект, започаткований Університетом Лодзьким і Київським національним університетом будівництва і архітектури, згодом поширився на краківське видавництво «Імпульс», на Політехніку Лодзьку, Політехніку Краковську, Академію мистецтв в Лодзі, а тепер і на Політехніку Познаньську і Резерват Археологічний в Познані.

У рамах проекту відбулось підписання угоди на видання в видавництві «Імпульс» другої книги: «І темрява не огорнула його».

За матеріалами Ю.Івашко та С.Белінського,

Архітектурний факультет КНУБА, кафедра ОААП