Наша гордість,  НОВИНИ КНУБА

“Будівельник” знову стає Чемпіоном Києва з футзалу

У четвер, 27 квітня, у спорткомплексі КНУБА відбувся довгоочікуваний фінал ХХ Чемпіонату м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО. Київський національний університет будівництва і архітектури та Національний університет харчових технологій мали між собою визначити, хто є найкращою футзальною студентською командою столиці.

Поєдинок розпочався з надзвичайно швидкого голу гостей на першій хвилині матчу. Гравці КНУБА дещо знітилися, але з часом налагодили гру й заволоділи ініціативою. Зрештою, на 17-ій хвилині завдяки удару Артема Криворучка з десятиметрової позначки рахунок було зрівняно. Та паритет тривав недовго — менш ніж за хвилину НУХТ знову вийшов уперед. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з обопільних атак, але тиск господарів був сильнішим. Зрештою це матеріалізувалося у гол — на 32-ій хвилині знову відзначився Криворучко, оформивши дубль. Команди за нічийного рахунку стали грати більш обережно — вельми значною була ціна помилки. І коли здавалося, що переможець буде визначатись у серії післяматчевих пенальті, воротар КНУБА Владислав Рибальченко підключився до атаки та красивим ударом забив переможний м’яч на передостанній хвилині.

3:2 — “Будівельник” перемагає у яскравому матчі та вдруге за останні три роки стає Чемпіоном м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО! Вітаємо команду, тренерів, викладачів та вболівальників!

Після матчу відбулася церемонія нагородження призерів, яких привітали ректор КНУБА Петро Куліков, президент ФАСК Вадим Місюра, голова київського управління Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник. Індивідуальну нагороду “Кращий тренер” отримав наставник команди КНУБА Олексій Кузнєцов.