Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

15-17 листопада 2023р відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Modern approaches to problem solving in science and technology» в м. Варшава, Польща. Старший викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Савченко Антоніна Михайлівна та студентка 3 курсу спеціальності 192.Будівництво та цивільна інженерія , освітня програма «Водопостачання та водовідведення» Толмачова Тетяна представили доповідь на тему « Імплементація екологічних норм ЄС в законодавство України в умовах війни – елемент сталого розвитку». Тези доповідей надруковані в збірнику.