Новини,  НОВИНИ КНУБА

III Міжнародна науково-практична конференція “Новітні технологічні тенденції інтелектуальної  індустрії та Інтернету речей” «ТТSІІТ»

23-24 січня 2024 в Київському національному університеті будівництва і архітектури  пройде  III Міжнародна науково-практична конференція “Новітні технологічні тенденції інтелектуальної індустрії та Інтернету речей” «ТТSІІТ».  Модератор конференції – професор Хлапонін Ю. І. Крім КНУБА, серед організаторів – Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти Іраку (Аігаі’кіаіп Ппіуегзііу Соїіеде), Міністерство освіти і науки Польщі (Університет Бельсько-Бялій). Конференція пройде в змішаному форматі. Метою конференції є ознайомлення з сучасними досягненнями та висвітлення результатів наукових досліджень з усіх аспектів Смарт технологій та інтернету речей.

+38 0503110373, Е-mаіІ: у.кhlароnin@кnuba.edu.ua

Інформаційний центр