НОВИНИ БТФ Вітаємо студента ІІІ курсу БТФ Харченко Дениса 4 Січня, 2024 Щиро вітаємо студента ІІІ курсу БТФ Харченко Дениса за перемогу у чемпіонаті міста Київ з боротьби греко-римської у ваговій категорії 63 кг і у чемпіонаті України з пляжної боротьби серед дорослих у ваговій категорії 65 кг. Попередня III Міжнародна науково-практична конференція “Новітні технологічні тенденції інтелектуальної індустрії та Інтернету речей” «ТТSІІТ» Найсвіжіше У КНУБА пройшов захист магістерських робіт зі спеціальності 192 «Будівництво і цивільна інженерія» Вам також може сподобатись Вітання з Днем молодi! 12 Серпня, 2023 Студенти будівельного факультету приєдналися до озеленення КНУБА 28 Березня, 2023 КНУБА в липні 1 Липня, 2024