Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

IX Міжнародна науково-практична конференція «MODERN PROBLEMS OF SCIENCE, EDUCATION AND SOCIETY».

6-8 листопада 2023 року викладачі Кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці доцент Журавська Наталія Евгенівна та викладачі кафедри Стефанович Павло Іванович, Стефанович Іван Станіславович, студент групи БЦІ- 23-1Б Романюк Денис Анатолійович  (Будівельний факультет) взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «MODERN PROBLEMS OF SCIENCE, EDUCATION AND SOCIETY».

Під час заходу була представлена доповідь на тему «Безпека поведінки людини на виробництві».

Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

Автор: викладач каф. ТЗНС та ОП Павло СТЕФАНОВИЧ.