Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

В жовтні – листопаді 2023 року викладачі Кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці  Стефанович Павло Іванович, Стефанович Іван Станіславович взяли участь у написані колективної монографії «Удосконалення напрямів розвитку України в умовах сучасної світової кон’юнктури» (ISBN 978-617-7886-46-3)

Авторами була представлена доповідь на тему «Класифікація надзвичайних ситуацій, природні надзвичайні ситуації».

Колективна монографія присвячена актуальним питанням удосконалення напрямів розвитку України в умовах сучасної світової кон‘юнктури. Досліджуються сучасні проблеми в  різних сферах, а також, у сфері державного управління, політики, юриспруденції, національної та цивільної безпеки.

Учасники , які представили свої матеріали  в колективну монографію, отримали відповідні сертифікати.

Автор: викладач каф. ТЗНС та ОП Павло СТЕФАНОВИЧ.